Yılmazlar Banyo Merkezi

1966 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan Yılmazlar Banyo Merkezi, kuruluşundan bugüne yapı malzemeleri sektöründe tercih edilen bir satış noktası olmuştur. Yurt içinde bir çok kişi ve projeye ürün temin ederek yaşanılan mekanların kalite ve konforunun artmasına katkıda bulunmuştur.

Bugün de Güneşli, Mecidiyeköy ve Bursa olmak üzere üç showroom, yurt içinde bayi ağı ve 20 ’yi aşkın Avrupa markası ile sizlere hizmet vermektedir. Seramik sağlık gereçleri, yer ve duvar kaplama malzemeleri, armatürler, duş kabinleri ve banyo küvetleri, mutfak ve banyo mobilyaları, duvar kağıdı ve parke ürünlerini, zengin ürün çeşitliliği ve yüksek stok miktarı ile ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır.

Yılmazlar Banyo merkezi siparişleri; teknolojik olanaklarla, iş ortaklarıyla ve çalışanlarıyla birlikte, disiplinli tedarik süreci ile beklentilerinize uygun olarak yerine getirecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Şirketimiz ticari ilişkilerinde müşterilerine karşı dürüst ve tutarlı, topluma yararlı, çevreye duyarlı ve çalışanlarıyla bütünleşmiş bir kurum kültürüne sahiptir. En kaliteli ürünleri, en iyi fiyat ve hizmet ile ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreterek sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor ve sizleri mağazalarımıza davet ediyoruz.